Aplikátory

Optimální distribuce kejdy

Vypouklé víko a centrální vstup do Veenhuis rozdělovací hlavy zajišťují optimální průtok, který vede kejdu přes speciálně tvarované otvory, což přináší pravidelný tok kejdy po celé šířce aplikátoru.

Excelentní kvalita řezání

Uvnitř rozdělovací hlavy je kejda nařezána. Pravděpodobnost zablokování je minimalizována díky otvorům ve tvaru písmene D. Možnost namontovat další nože pro zajištění rovnoměrné distribuce při různých dávkách aplikace.

Žádné smísení oleje a kejdy

Díky těsnění v pohonu rozdělovací hlavy je nemožné, aby se olej a kejda promíchaly. Pokud dojde k poškození těsnění a úniku oleje, bude tento únik rychle viditelný.

Vertikální rozdělovací hlava

Aplikátory s pracovním záběrem 12m jsou vybaveny dvěma svislými rozdělovacími hlavami pro co nejlepší aplikaci. Vertikální distribuční hlava je unikátní systém, který zásobuje třicet distribučních hadic o průměru 40 mm.

Paralelogram

Dva kotouče jsou zavěšeny na společném prvku, na kterém se pohybují nahoru a dolů pomocí hydraulického paralelogramu. Kotouče jsou díky tomu schopny dokonale kopírovat půdu a předcházet tak poškození porostu.

 Třídílné samoostřící disky

Speciální tvar  samoostřících disků zajišťuje v trávníku dostatečný prostor pro kejdu s minimální pracovní hloubkou. Každý disk je vybaven sadou bezúdržbových ložisek. Mazání se provádí ze zadní strany aplikátoru, případně pomoci volitelného automatického centrálního mazání.

Gumové botky a uzavírání proti odkapu

Dvojčinné hydraulické uzavírání proti odkapu brání znečištění souvratí, silnic a dvoru farmy. Kejda je snadno a čište vedena do spodní části, díky speciálnímu tvaru gumových injektorů.

Bezpečná přeprava

Aplikátor lze bezpečně přepravovat díky hydraulickému zámku. Aplikátory do orné půdy jsou standardně vybaveny tímto zámkem, travní aplikátory lze zámkem vybavit volitelně.

Pneumatické uzavírání proti odkapu

Všechny aplikátory lze vybavit pneumatickým uzavíráním proti odkapu, pro co nejpřesnější aplikaci. Tato technologie umožňuje pracovat s uzamykatelnými sekcemi, což je ideální řešení pro propojení s GPS-RTK

Travní aplikátory

Travní aplikátory

Výrobní program travních aplikátorů je rozdělen od 5 řad.

Aplikátory do orné půdy

Aplikátory do orné půdy

Výrobní program aplikátorů do orné půdy Veenhuis je rozdělen do 4 řad.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler ubaldi veenhuis
             

© 2019, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑