Kombinovaný secí stroj Köckerling VITU

Kombinovaný secí stroj Köckerling VITU

Köckerling Vitu je kombinovaný secí stroj, zabezpečující výsev a přihnojení jedním přejezdem. Je to stroj německého výrobce, který vstupuje do segmentu secích strojů s diskovým výsevným ústrojím.

Universální secí stroj pro každé využití

VITU pasuje na každý koncept, a to na konvenční setí nebo například sedí do mulče. Pneumatický secí stroj je vybavený v přední části dvěma řadami disků a předsazeným pneumatickým pakrem pro zpětné utužení. Předsazením kol pakru předejdete ucpání a hrnutí půdy.

Následuje dvojdiskové výsevní ústrojí, zavěšené do paraleogramu. Přihnojení řeší výrobce jednou řadou přihnojovacích disků před pneumatikovým pakrem. Secí stroj VITU je ovládaný Isobus kompaktním terminálem. Kapacita zásobníku je v případě varianty s přihnojováním rozdělená na 60 % osiva a 40 % hnojiva.

Kombinovaný secí stroj Köckerling Vitu Kombinovaný secí stroj Köckerling Vitu

Disková příprava

V přední části je secí stroj Vitu vybavený dvěma řadami talířů, které připraví pozemek. Za těmito kompaktními diskovými branami následují botky pro umístění hnojiva mezi řádky. Pro zpětnou konsolidaci půdy Köckerling využívá kolový pakr, umístěný uprostřed stroje. Zvláštním rysem je umístění kol, kdy jsou sudá kola posunuta mírně vpřed. Tím se předchází jejich ucpání a hrnutí zeminy při práci na lehkých půdách.

Výsevní jednotky

Výsevní jednotky jsou umístěné hned za těmito koly. Při jejich zavěšení využívá Köckerling paralelogram dvě ovládající diskové botky, což zajistí přesné umístění osiva i při vyšších pracovních rychlostech. Přítlak můžete nastavovat hydraulicky i při práci. Spojením s terminálem můžete přítlak ovládat přímo z kabiny a zvýšit jej například v případě vyššího výsevku v některých částech pole.

Kombinovaný secí stroj Köckerling Vitu

Velká kapacita zásobníku

Kapacita zásobníku činí 4 300 litrů. Uvnitř najdeme přepážku, která může zásobník rozdělit na 60 procent osiva, 40 procent hnojiva.Stroj využijete také pro pouhé setí bez přihnojování. V zásobníku nejdeme dvě hydraulicky poháněná dávkovací ústrojí, která distribuují osivo a hnojivo. Na stroji najdeme i dvojici kypřičů, které načechrají půdu ve stopách traktoru.

Technické informace o secím stroji

pracovní záběr 6,0 m
průměr disků 450 mm
rozteč řádků 143 mm
počet výsevních disků 42 ks
hmotnost stroje 7 950 (8 300)kg
přepravní šířka 3,0 m
počet hnojících disků 21 ks
počet výsevních disků 42 ks
objem zásobníku 3700 (4300) l
přepravní rychlost 40 km/h

Köckerling VITU

Köckerling VITU

Köckerling VITU

Video Köckerling VITU

Vytvoříme vám cenovou nabídku na secí stroj VITU, napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler ubaldi veenhuis
             

© 2019, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑