Köckerling VITU

Köckerling VITU

Novým kombinovaným secím strojem zabezpečujícím výsev a přihnojení jedním přejezdem je Köckerling Vitu. Tímto strojem německý výrobce vstupuje do segmentu secích strojů s diskovým výsevním ústrojím.

Konvenční setí nebo setí do mulče? To je jedno, VITU pasuje na každý koncept. Pro splnění požadavků na vysokou výkonnost je Vitu vybavena v přední části dvěma řadami disků, následuje předsazený pneumatikový pakr pro zpětné utužení. Předsazením kol pakru se předchází ucpání a hrnutí půdy. Následuje dvojdiskové výsevní ústrojí zavěšené na paraleogramu. Přihnojení je řešeno jednou řadou přihnojovacích disků před pneumatikovým pakrem. Ovládání je řešeno Isobus kompatibilním terminálem. Kapacita zásobníku je v případě varianty s přihnojováním rozdělena na 60 % osiva a 40 % hnojiva.

DISKOVÁ PŘÍPRAVA

V přední části je Vitu vybaven dvěma řadami talířů, které připraví pozemek. Za těmito kompaktními diskovými branami následují botky pro umístění hnojiva mezi řádky. Pro zpětnou konsolidaci půdy Köckerling využívá kolový pakr umístěný uprostřed stroje. Zvláštním rysem je umístění kol, kdy jsou sudá kola posunuta mírně vpřed. Tím se předchází jejich ucpání a hrnutí zeminy při práci na lehkých půdách.

VÝSEVNÍ JEDNOTKY

Výsevní jednotky jsou umístěny hned za těmito koly. Při jejich zavěšení využívá Köckerling paralelogram vždy ovládající dvě diskové botky, což zajistí přesné umístění osiva i při vyšších pracovních rychlostech. Přítlak může být nastavován hydraulicky i při práci. Spojením s terminálem kompatibilním Isobus lze přítlak ovládat přímo z kabiny a zvýšit jej například v případě vyššího výsevku v některých částech pole.

VELKÁ KAPACITA ZÁSOBNÍKU

Kapacita zásobníku činí 4300 litrů. Uvnitř najdeme přepážku, která může zásobník rozdělit na 60 procent osiva, 40 procent hnojiva. Je možné stroj využít i jen pro setí bez přihnojení. V zásobníku nejdeme dvě hydraulicky poháněná dávkovací ústrojí, která distribuují osivo a hnojivo. Na stroji najdeme i dvojici kypřičů, které načechrají půdu ve stopách traktoru.

Pracovní záběr 6,0m
průměr disků 450mm
rozteč řádků 143mm
počet výsevních disků 42ks
hmotnost stroje 7950 (8300)kg
přepravní šířka 3,0m
počet hnojících disků 21 ks
počet výsevních disků 42 ks
objem zásobníku 3700 (4300)l
přepravní rychlost 40km/h

Köckerling VITU

Köckerling VITU

Köckerling VITU

Video Köckerling VITU

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler twose ubaldi
veenhuis            

© 2017, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑