Kombinace variabilního lisu s baličkou

Proč právě náš Welger? Vysoká rychlost balení, lis nikdy nečeká na baličku, balící prstenec se vždy automaticky nastaví na střed balíku a kompaktní rozměry.

Proč právě náš Welger?

  • Vysoká rychlost balení, lis nikdy nečeká na baličku
  • Balící prstenec se vždy automaticky nastaví na střed balíku
  • Kompaktní rozměry - široké pneumatiky na jedné nápravě
  • Lis má stejné parametry jako známý RP 445
  • Nejvyšší kvalita od Welgera

LELY Welger RPC 445 Tornado – kombinace lisu s baličkou


Lely Welger RPC 445 TornadoPod názvem Lely Welger RPC 445 Tornado má nyní Lely na trhu první plně variabilní kombinaci lisu s baličkou. Vedle lisovací komory je variabilní také automatický systém balení. Čas, který Tornado pro zabalení potřebuje, je tak krátký, že umožňuje plné využití výkonu svinovacího lisu.

 

Systém balení Tornado – nové měřítko!

Zcela nová konstrukce této kombinace lisu s baličkou je založena na myšlence sestrojení systému balení, který bude tak rychlý, aby mohly být perfektně zabaleny balíky o průměru 0,90 až 1,60 m.

Zadní víko nahoru, víko zavřít a jede se

Pokud chcete být opravdu rychlý, musíte využít každý zlomek vteřiny, stejně jako běžec na 100 m. A to je přesně to, co balící systém Tornado dělá. Rychlé předání balíku do stroje je perfektním příkladem optimální úspory času; z výše položeného lisu je balík, vedený unášecí vidlicí, měkce předán na balící stůl. Díky tomu se může okamžitě uzavřít zadní víko lisu. Ovíjecí prstenec zároveň optimálně využije prostor za zadním víkem. Faktem je, že Tornado začíná balit ještě předtím, než je zadní víko lisu úplně uzavřeno.

Rychlé a vyrovnané předání balíku

Předání balíku se podstatně zrychlilo; i v nejobtížnějších šikmých polohách se balík bez problému skulí na balící stůl. Předání balíku mezi lisem a balícím stolem probíhá měkce a přesně i na strmých svazích.

Klidný chod pohonu – nenáročná údržba

Prstenec je poháněn gumovými hnacími kladkami, zatímco další dvě kladky zajišťují vedení a napnutí prstence. Kromě toho je prstenec na gumových kladkách uložen, takže celý systém má mimořádně klidný a tichý chod. Brzdové zařízení se skládá z brzdových čelistí, které jsou tlačeny proti balícímu prstenci.

Lisování bez balení

Při lisování sena nebo slámy se může balička vypnout; v takovém případě se hotový balík odloží přes stůl na zem nebo zůstane ležet na stole do doby slisování dalšího balíku, aby mohly být odloženy oba balíky najednou.

Video kombinace variabilního lisu s baličkou

Máte zájem o Kombinace variabilního lisu s baličkou? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler ubaldi veenhuis
             

© 2019, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑