LELY Welger RP 205

LELY Welger RP 205

Toto je ideální stroj pro středně velké podniky. Vyznačuje se jednoduchým ovládáním a nízkým příkonem, přitom má ale podobné znaky jako RP 245. Je to ideální stroj pro všechny ty, kteří při sklizni nechtějí píci řezat. Tento model je k dispozici s 1,50 m širokým (model Classic) nebo 2 m širokým (model Special) sběračem.

Díky většímu prostoru, získanému vypuštěním vodící dráhy a řídících kladek, má nyní sběrač pět nosníků prstů. Při rozteči prstů 64 mm se tak výkon sběrače zvýší o 25% a píce může být proto sebrána ještě lépe a čistěji.

Druhým důležitým znakem Hydroflex control je hydraulické ovládání, díky kterému se zadní část dna dopravního kanálu může ze sedadla řidiče spustit dolů, aby se blokace rotoru odstranila. Při spouštění dna dopravního kanálu se rovněž schovají nože; to zaručuje, že materiál, který blokaci způsobil, se bez ztráty dostane do lisovací komory dříve, než bude proces lisování opět pokračovat.

Odolný proti opotřebení a bezúdržbový. Protože nový sběrač už nemá vodící dráhu, skládá se sběrací ústrojí z méně pohyblivých dílů. Je spolehlivější, méně náchylné na opotřebení, má klidnější chod a menší nároky na údržbu.

LELY Welger RP 205

LELY Welger RP 205

LELY Welger RP 205

LELY Welger RP 205

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler twose ubaldi
veenhuis            

© 2018, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑