LELY Welger RP 535

LELY Welger RP 535

Se svinovacím lisem této série můžete vyrobit balíky od 0,90 m do 2 m – největší na světě. Constant Pressure System zajišťující rovnoměrné utužení balíku a různé systémy zajišťující tok materiálu jsou známé svou potenciální výkonností.

Obrovská lisovací komora – enormní výkon

S průměrem 2 m, šířkou 1,23 m a z toho vyplývajícího objemu balíku téměř 4 m3 jsou při zpracování pšeničné slámy vyráběny balíky o hmotnosti až 600 kg. To je dvakrát více než u mnoha jiných svinovacích lisů. Výrazně to snižuje lisovací náklady a zmenšuje počet balíků, prostoje jsou minimální a klesá spotřeba sítě. V neposlední řadě se významně zkracuje čas potřebný na uklizení pole.

Constant Pressure System – nejvýše možné utužení balíku

Lisovací komora RP 535 je konstruována tak, že povrchový tlak na balík je od průměru balíku 1 m až do nastaveného průměru, maximálně 2 m, neustále konstantní. Toho je dosaženo zvyšováním napnutí řemenů, které je úměrné narůstajícímu průměru balíku. Díky tomu se dosáhne vysokého utužení lisovaného materiálu v celém průměru balíku.

LELY Welger RP 535 – velké možnosti příjmu

RP 535 je standardně vybaven sběračem širokým 2,25 m, který nabere i nejširší řádek a zanechá za sebou čisté pole. Pomocí těžkého dopravního rotoru je sklízený materiál dodáván do lisovací komory. Převodovka POWERSPLIT rozděluje hnací výkon mezi rotor a lisovací komoru.

Dopravní rotor nebo řezací ústrojí

RP 535 může být vybaven stejným řezacím ústrojím jako RP 445 – Mastercut13, Xtracut17 a Xtracut25. RP 535 je rovněž vybaven systémem Hydroflex control. Ten umožňuje obsluze odstraňovat blokace dopravního rotoru bez opuštění sedadla traktoru, což vede k nárůstu výkonu lisování.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler twose ubaldi
veenhuis            

© 2018, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑