Tradiční exkurze ROPA

15.07.2019 08:35

Tradiční exkurze ROPA

Jako již několik let za sebou, tak i letos jsme se zákazníky vyrazili v červnovém termínu do výrobního závodu ROPA v německém Sittelsdorfu.

Program výletu byl opět stejný tzn. první den jsme navštívili památník Walhalla, pluli lodí po Dunaji a prohlédli si večerní město Regensburg. Druhý den ráno jsme se přesunuli do výrobního závodu ROPA, kde jsme nejprve zhlédli prezentaci o společnosti. Poté jsme si prošli všechna stanoviště. Od vývojového centra, kde se neustále pracuje na zdokonalení všech strojů v nabídce výrobce, přes moderní práškovou lakovnu, svařovnu, montážní linku a velký sklad náhradních dílů.

Hlavní novinkou v Sittelsdorfu je výstavba nových prostor. V první etapě se postaví hala pro nakládku a skladování nově vyrobených strojů a hala pro skladování součástek pro montáž. V druhé etapě bude následovat výstavba nového vývojového centra. Plánek budoucího rozšíření naleznete v galerii níže.

Pevně věříme, že prohlídka továrny ROPA byla pro všechny velkým přínosem a také, že se přesvědčili o nesmírné kvalitě strojů ROPA.

tn_obrazek_1497.jpg

tn_obrazek_1498.jpg

tn_obrazek_1499.jpg

tn_obrazek_1500.jpg

tn_obrazek_1501.jpg

tn_obrazek_1502.jpg

tn_obrazek_1503.jpg

tn_obrazek_1504.jpg

tn_obrazek_1505.jpg

tn_obrazek_1506.jpg

tn_obrazek_1507.jpgNabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler ubaldi veenhuis
             

© 2019, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑