Upravit stránku

Přednosti modelu Condor ClearancePlus:

Bezpečné ošetření vysokých plodin

Spolehlivý, bezpečný, přesný

Všechny výhody modelu Condor

Intuitivní použití v příjemném prostředí

  • POPIS
    Agrifac představuje samojízdný postřikovač ClearancePlus se světlou výškou 2 metry! Tento stroj může postřikovat i ty nejvyšší plodiny.
  • VIDEO

Ideální ochrana pro vysoké plodiny

Pěstování vysokých plodin, jako jsou slunečnice, kukuřice, často vyžaduje použití chemického postřiku v pozdějším stadiu růstu. To znamená, že je nutné tyto plodiny postříkat i ve výšce vyšší než 2-3 m. V tomto stadiu vývoje jsou rostliny velmi citlivé na mechanická poškození, takže nemůžeme použít stroje s tradiční průjezdní výškou. Při postřiku dochází k odtržení např. květů u slunečnice a to je nežádoucí. Proto je nutné použít postřikovač s vyšší světlou výškou. Pro řešení této situace Agrifac představil samojízdný postřikovač ClearancePlus se světlou výškou 2 metry! Tento stroj může postřikovat i ty nejvyšší plodiny

S vyšší světlou výškou postřiku k vyšším plodinám

Světlou výšku lze nastavit plynule od 130 do 200 cm, aby každá plodina byla ošetřena s optimální výškou rampy. Stejně jako ostatní postřikovače Condor je nový Condor ClearancePlus také vybaven unikátním podvozkem StabiloPlus. Tento podvozek kompenzuje každou nerovnost, proto je postřikovač velmi stabilní a pohodlný jak na silnici, tak i v terénu a je také velkým přínosem pro stabilitu postřikové rampy v horizontálním i vertikálním směru. Maximální pracovní výška ramen může být až 440 cm.

Stejně jako u podvozku StabiloPlus na jiných strojích lze v případě Condor ClearancePlus rozchod kol plynule nastavit od 190 do 265 cm, nebo v rozmezí 225 do 300 cm.

Pro transport na silnici může být rozchod kol podvozku StabiloPlus rychle a snadno upraven (zúžen) dle potřeby. S nízkým těžištěm stejně jako u standardního stroje budete cestovat bezpečně z pole na pole!