Upravit stránku

Přednosti modelu Condor:

Nejstabilnější postřikovač na světě

Výkonnost a spolehlivost díky silným a širokým ramenům

Každá kapka zasáhne to správné místo!

Intuitivní použití v příjemném prostředí

Polní postřikovač Agrifac Condor

Každá kapka zasáhne to správné místo, to je přesně to, o čem to celé je! Od svého uvedení v roce 1986 si Agrifac Condor zakládá na stabilitě, přesnosti, trvanlivosti a pohodlí. Díky bezkonkurenčnímu podvozku StabiloPlus, ve spojení se systémem BalancePlus, je Condor nejstabilnějším postřikovačem na světě.
 Výkonnost, přesnost a stabilita jsou zaručeny nejsilnějšími a největšími rameny. Tyto jedineční J-Boom ramena jsou k dispozici v šířkách od 24 do 54 metrů.
Kompaktní postřikoví systém umožnuje optimálni využívání vody a postřikovaní. Tento  postřikový systém GreenFlowPlus udržuje konstantní tlak, takže nedochází k rozdílům v postřiku, a teda vyuzijete 99,99% kapaliny, bez žádnej zbytkové kapaliny v nádrži. Každá kapka zasáhne to správné místo!

Vysoce uznávaný operační systém využíván v Condoru je umístěn v ergonomické a velmi pohodlné kabině. EcoTronicPlus je srozumitelný, uživatelsky příjemný a během postřiku vám poskytuje všechny důležité informace. Na první pohled jsou okamžitě vidět procesy a indikátory postřikovače které potřebujete. Většinu funkcí lze nastavit tak, aby se spouštěla ​​automaticky. Říkáme tomu „Geniálně Jednoduché“!

Zelený postřikovač zepředu na poli

Condor - optimální ochrana plodin

Condor je vhodný pro postřik nejrůznějších plodin, jako jsou např. řepa, obilí, brambory, fazole, cibule, zelenina, chřest, mrkev, kukuřice, růžičková kapusta, zelí, ale i keře a mladé stromy, louky a pastviny. Agrifac má k dispozici specifická technická řešení postřikovačů pro určité plodiny, např. pro zvlášť vysoké plodiny provedení Condor ClearancePlus (AirFlowPlus, HighTechAirPlus, VertiPlus, apod).