Upravit stránku

Sklízeče brambor značky ROPA se vyznačují řadou technologicky vyspělých funkcí, díky kterým je práce efektivnější a snadnější. Určené jsou pro zemědělské podniky, které potřebují zvýšit efektivitu sklizně. Stroje splňují také požadavky na ochranu půdy i stabilitu při sklizni. Hlízy jsou optimálně chráněné díky podlaze s rolujícím plátnem.

Tento typ sklízeče navíc šetří i vaše palivo. Dvouřádkový sklízeč brambor KEILER II má totiž plně automatickou regulaci otáček všech čisticích zařízení bez ohledu na rychlost jízdy traktoru a otáčky vývodového hřídele. Pokud neklesnou pod 650 ot/min, jsou rychlost pohonu a otáčky čisticích jednotek v porovnání s klasickým pohonem konstantní. To znamená, že se mohou výrazně snížit otáčky traktoru během sklizně​​​​​​​, a tak uspořit až několik litrů paliva za hodinu.

Přednosti sklízeče KEILER II

Plně hydraulický pohon celého stroje

Teleskopická náprava

  Zásobník s kapacitou 8 tun

  Velká čistící plocha díky 4-ježkové technologii

  • POPIS

   Tento typ sklízeče navíc šetří i vaše palivo. Dvouřádkový sklízeč brambor KEILER II má totiž plně automatickou regulaci otáček všech čisticích zařízení bez ohledu na rychlost jízdy traktoru a otáčky vývodového hřídele. Pokud neklesnou pod 650 ot/min, jsou rychlost pohonu a otáčky čisticích jednotek v porovnání s klasickým pohonem konstantní. To znamená, že se mohou výrazně snížit otáčky traktoru během sklizně, a tak uspořit až několik litrů paliva za hodinu.

  • TECHNICKÉ PARAMETRY
   ROPA KEILER 2
   Délka:11,80 m
   Šířka přepravní:3,00 m
   Šířka pracovní:3,50 m
   Výška:3,99m
   Výsypná výška:4,20 m
   Objem zásobníku:cca 7 500 kg
   Šířka prosévacího pásu 1:1 600 mm
   Šířka prosévacího pásu 2:1 488 mm
   Šířka naťového dopravníku:1 600 mm
   Šířka ježkového pásu 1:1 450 mm
   Šířka ježkového pásu 2:1 160 mm
   Šířka ježkového pásu 3:700 mm
   Šířka ježkového pásu 4:1 300 mm

    

  • VIDEO
  • PROSPEKT
  Žlutý dvouřádkový sklízeč
  Plný žlutý dvouřádkový sklízeč

  Další výhody dvouřádkového sklízeče brambor

  Podívejte se na další sklízecí stroje