Upravit stránku

Cisterny Veenhuis Ecoline jsou vysoce kvalitní stroje za dostupnou cenu. Vyrábí se o objemu 14 850- 18 450 l. Modely Ecoline jsou k dispozici s tandemovým boogie agregátem. 

Přednosti cisteren řady Ecoline

Tandemový boogie agregát

Široká nabídka volitelného příslušenství

Dvojčinný Veenhuis čtyřbodový zadní závěs

Standardně pozinkováno

 • POPIS

  Cisterny Veenhuis Ecoline jsou vysoce kvalitní stroje za dostupnou cenu. Vyrábí se o objemu 14 850- 18 450 l. Modely Ecoline jsou k dispozici s tandemovým boogie agregátem. Cisterny lze vybavit pneumatikami až o rozměru 850/50 R30.5, což dokazuje jak je pro společnost Veenhuis důležité minimální utužení půdy. Pevná konstrukce, nádrž a rám tvoří jeden celek. Veenhis Ecoline je k dostání s vývěvou, nebo šroubovým čerpadlem. Cisterny mohou být dále vybaveny hadicovým aplikátorem Vogelsang, botkovým aplikátorem od společnosti Bomech či diskovým nebo radličkovým aplikátorem Veenhuis. Stroj je možné ovládat pomocí ISO-Bus. Modely této řady navíc vynikají vysokou stabilitou. Široká paleta volitelného vybavení: sací ramena, čerpadla, pneumatiky, splní každé Vaše přání.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY
  ECOLINE
  ObjemPrůměr nádržeDélka nádrže
  14 850 l1 800 mm6 000 mm
  16 600 l1 900 mm6 000 mm
  18 450 l2 000 mm6 000 mm

   

 • PROSPEKT

Tandemový boogie agregát

Modely řady Ecoline jsou vybaveny tandemovým podvozkem s nápravami ADR o rozměru 150 x 150 mm. Masivní nápravy s robustním pružinovým odpružením zajištují, že cisterny Ecoline nabízí vysokou stabilitu a spolehlivost za každé situace. Umístění kol v nádrži zajišťuje nízké těžiště a současně maximální uhel natočení kol.

Vývěva nebo šroubové čerpadlo

Modely řady Ecoline jsou k dispozici s vývěvou nebo šroubovým čerpadlem. Cisterny s vývěvou jsou vybaveny vývěvou MEC o výkonu 13 500 l/min, tato vývěva vyniká svým výkonem, nízkým opotřebením a nízkými nároky na údržbu. Šroubové čerpadlo poskytuje vysoký a konstantní sací výkon, což umožňuje sát z větších hloubek. Šroubové čerpadlo lze volitelně vybavit řezací hlavou, která chrání čerpadlo před poruchou během sání.

Podívejte se na další sklízecí stroje