Upravit stránku

  Dokážete přijít věcem na kloub? – servisní technik 

  DAGROS, s.r.o. - jsme ryze česká společnost, obchodující již 17 let se zemědělskou technikou, za kterou stojí v pozici majitelů dva nadšenci v tomto oboru. Působíme po celé České republice i na Slovensku. Naší vizí je pomáhat zemědělským farmám, pomocí našich kvalitních strojů a zefektivňovat jejich produkci. Zaměřujeme se a vyhledáváme nová technická řešení, která reagují na aktuální potřeby farmářů. Jelikož oblast zemědělství je velmi stabilní, právě hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

  Servisní technik 

  • Jste technicky zdatný a dokážete ledaco opravit?
  • Nebojíte se nových věcí a dokážete pohotově reagovat?  
  • Udržíte profesionální přístup i v momentu, kdy není jasné, kde se chyba nachází? 

  Na tuto pozici hledáme člověka, který se jen tak něčeho nezalekne. Musíte být připravený na to, že Vašim úkolem bude opravit stroj, který jste třeba nikdy předním neviděli. Vaším revírem bude Česká republika a občas si vyjedete i na Slovensko. Na této pozici je práce velmi pestrá – rozhodně se nebudete nudit. 

  Výsledkem Vaší práce bude: 

  • Opravený zemědělský stroj, který funguje.
  • Vyplněné a odevzdané podklady včas a správně.   

  Co na této pozici určitě potřebujete:

  • Úspěšná praxe v opravárenství nebo na podobné pozici. 
  • Chuť pracovat a být přínosem pro druhé. 

  Co u nás získáte?
  Pokud si Vás vybereme dostanete se do party nadšenců, kteří se zajímají o zemědělství a jsou to technici tělem i duší. Můžete se těšit na velmi různorodou práci, každý den bude jiný. Budete se setkávat s novými lidmi, jezdit na nové místa, a hlavně Vás bude těšit ten pocit, když přijdete něčemu na kloub a stroj začne fungovat. Denně budete pracovat s nejmodernější zemědělskou technikou.
  Jsme rodinná firma, kde žijeme tím, co děláme. Jsme jednička na trhu v prodeji sklízečů a nakládacích čističů cukrovky a samojízdných krmných míchacích vozů. Chceme a snažíme se být ve svém segmentu nejlepší. Jsme výborná parta lidí, kde se pracuje a je tady i sranda. 
   

  Zaujali jsme Vás?

  Pokud Vás baví stroje – technika a chcete se k nám přidat, tak neváhejte a pošlete svůj životopis. 
  My se ozveme každému.