Upravit stránku

Přednosti StrictHeightPlus:

Širokoúhlé senzory pro kvalitnější práci

Vysoká produktivita a kvalita postřiku

Přesná výška postřiku za každé situace

Dlouhá životnost

  • POPIS
    Tento systém zaručuje dokonalou kvalitu postřiku, protože se postřiková rampa nachází v optimální výšce nad plodinou.

Kvalitní postřik v dokonalé vzdálenosti od porostu

Zajímal jste se někdy o to, jak se podaří provazochodci udržet rovnováhu pouze s jednou tyčí? Odpověď lze nalézt v přírodních zákonech, jako jsou gravitace a setrvačnost. Stejné zákony platí i pro Agrifac rampu typu „J“. Postřiková rampa je v přírodní rovnováze, což umožnilo navrhnout jednoduchý a efektivní systém stabilizace rampy. Jednoduše geniální! U Agrifac rampy typu „J“ se náklon přesune na segment tvaru půlměsíce, který zaručí, že rovnováha bude správná v každé situaci.

 

BalancePlus

Pro další stabilitu za všech podmínek představuje Agrifac systém řízení výšky StrictHeightPlus. Systém BalancePlus zachovává rovnováhu postřikové rampy i v těch nejtvrdších testech. To vše je pro dosažení optimálního postřiku - požadované množství na správném místě.

Díky úplné integraci všech systému do uživatelského rozhraní EcoTronicPlus je jeho použití velmi snadné


 

Lepší stabilita ramen = delší životnost

Nový plně integrovaný systém řízení ramen zaručuje stálou vzdálenost od plodiny. Pomocí čtyř širokoúhlých čidel na postřikové rampě kontrolují stroje Agrifac přesně a spolehlivě vzdálenost mezi rampu a porostem. Výhoda použití širokoúhlých snímačů je jednoduchá: širokoúhlý pohled poskytuje lepší přehled o porostu. To znamená, že systém dokáže lépe „přečíst“ situaci a nedělá mu problém i nepravidelný porost.

To nevede k žádnému poškození porostu a optimální kvalitě postřiku, protože ramena zůstávají ve správné předem nastavené výšce.

Spolu s proměnnou geometrií a přesnými daty ze senzorů činí ze StrictHeightPlus nejpřesnější a nejpokročilejší systém řízení výšky ramen, což vede k přesnější výšce postřiku, lepší kvalitě postřiku a delší životnosti stroje.