Zpracování půdy, setí KÖCKERLING

Zpracování půdy, setí KÖCKERLING

Společnost Köckerling byla založena v roce 1955, od této doby je tato společnost stále rodinným podnikem, který udává trend v moderním zpracování půdy a setí. Köckerling se řadí mezi lídry v uvedení nových zemědělských postupů do praxe. Stroje od společnosti Köckerling jsou známy svojí vysokou kvalitou a užitnou hodnotou. Technické řešení strojů Köckerling nabízí uplatnění v různorodých půdních podmínkách.

Köckerling  ALLROUNDER classic

Köckerling ALLROUNDER classic

Köckerling Allrounder classic je universální nesenný kombinátor, který může být využíván po celý rok. Na jaře ho lze použít pro zpracování secího lože a orby.

Kompaktory a kombinátory Köckerling ALLROUNDER profiline

Kompaktory a kombinátory Köckerling ALLROUNDER profiline

Všechny stroje řady Köckerling ALLROUNDER profiline jsou universální stroje pro celoroční použití. Jedná se o stroje, které je možné použít pro přípravu seťového lůžka i pro mělkou podmítku.

Univerzální kypřič Köckerling QUADRO

Univerzální kypřič Köckerling QUADRO

Köckerling QUADRO je 4-nosníkový univerzální kypřič, který najde uplatnění nejen v mělké podmítce, ale také v hlubokém kypření. Pracovní hloubka je mechanicky stavitelná od 5 do 30cm. Stroj je vždy vybaven slupicemi TopMix s pružinovým jištěbím proti kamenům.

Köckerling REBELL classic

Köckerling REBELL classic

Köckerling REBELL classic splňují veškeré požadavky na moderní diskové brány. Disky o průměru 520mm dokáží efektivně zapravit i velké množství posklizňových zbytků. REBELL classic se také dokáže postarat díky využití léty ověřeného STS válce o vynikající zpětné utužení půdy.

Diskový podmítač Köckerling REBELL T classic

Diskový podmítač Köckerling REBELL T classic

Köckerling REBELL T classic splňují veškeré požadavky na moderní diskové brány. REBELL T Classic jsou diskové brány vybaveny vlastním podvozkem. Disky o průměru 510mm dokáží efektivně zapravit i velké množství posklizňových zbytků.

Diskové brány Köckerling REBELL profiline

Diskové brány Köckerling REBELL profiline

Köckerling REBELL profiline jsou polonesené těžké diskové brány pro maximální výsledky, které nemají na trhu konkurenci. Díky velkým diskům o průměru 620 mm dokáže stroj zapravit velké množství rostlinných zbytků.

Radličkový kypřič Köckerling TRIO

Radličkový kypřič Köckerling TRIO

Köckerling TRIO je 3,5-řadý radličkový kypřič, určený pro menší až střední podniky s traktory o výkonu do 160 koní. Tento stroj je vhodný jak pro zpracování první podmítky, tak pro hlubší zpracování půdy až do hloubky 30 cm.

Köckerling TRIO T

Köckerling TRIO T

Köckerling TRIO T je třířadý podmítač s integrovaným podvozkem. Právě integrovaný podvozek dokáže snížit škodlivé utužení na souvrati, aniž by omezil rejd stroje. TRIO T vyniká vysokou průchodností rámu, díky němu dokáže zapravit velké množství rostlinných zbytků bez ucpávání.

Köckerling VARIO

Köckerling VARIO

Köckerling VARIO je vlajkovou lodí společnosti Köckerling. VARIO je 8-nosníkový kypřič pro přípravu setí do mulče. Jeho pracovní kvality se nedají překonat díky konstrukční délce 8,00 m a vzdálenosti brázdiček pouhých 130 mm.

Radličkový kypřič Köckerling VECTOR

Radličkový kypřič Köckerling VECTOR

Vector je 4-nosníkový radličkový kypřič určený pro mělké i hluboké kypření půdy. Jedná se o stroj, který vyniká velkou průchodností rámu. Ta je až 30 cm.

Kombinovaný secí stroj Köckerling VITU

Kombinovaný secí stroj Köckerling VITU

Novým kombinovaným secím strojem zabezpečujícím výsev a přihnojení jedním přejezdem je Köckerling Vitu. Tímto strojem německý výrobce vstupuje do segmentu secích strojů s diskovým výsevním ústrojím.

Köckerling Jockey 600

Köckerling Jockey 600

Secí stroj Jockey 600 přináší jednoduchou a kompaktní stavbu rámu. Je lehce tažný, má nízkou spotřebu paliva, nenáročný na opotřebitelné díly a použitelný v klasické technologii nebo v technologii setí do mulče.

Köckerling Ultima CS

Köckerling Ultima CS

Univerzální secí stroj ULTIMA od výrobce KÖCKERLING je známý pro svou vysokou bezpečnost použití za téměř všech podmínek. ULTIMA CS rozšiřuje konstrukční řadu o kompaktní výkonný stroj v rozsahu pracovní šířky od 3,00 m, 4,00 a 6,00 m.

Zásobník na hnojivo Köckerling BOXER

Zásobník na hnojivo Köckerling BOXER

Boxer od Köckerlingu prezentuje univerzální systém zásobníku pro hnojiva a osiva, který může být použit v kombinaci s každým osvědčeným nářadím pro zpracování půdy. A také dávkování je kompletně nové.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler ubaldi veenhuis
             

© 2019, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑