Upravit stránku

Nároky na aplikaci kejdy jsou čím dál tím vyšší. Jednou z možností, jak zefektivnit aplikaci, je využít nástavbovou cisternu Kotte XST 16 000 určenou speciálně pro voz Claas Xerion ST. Díky využití vysoce kvalitní GFK nádrži, je vozidlo při aplikaci kejdy mnohem odolnější a lehčí, než kdy jindy.

Přednosti nástavba pro Claas Xerion ST

Pro traktory Claas Xerion ST řady 4000

Nižší hmotnost nádrže oproti ocelovým nádržím

GFK nádrž pro vyšší odolnost proti agresivním kapalinám

Čerpadlo Vogelsang / BöRGER

  • POPIS

    Díky umístění nádrže na vozidle je rozložení hmotnosti optimální a nedochází k utužování půdy. Vozidlo je navíc vybaveno čtyřnásobně hydraulicky sklopnou sací hubicí s urychlovačem, který zajišťuje pohodlnější a rychlejší plnění.

  • VIDEO
  • PROSPEKT

Čas pro včasnou aplikaci se díky neustále měnícím povětrnostním podmínkám zkracuje a proto společnost Kotte začala vyrábět nástavbu pro traktorové nosiče Claas Xerion ST řady 4000. Nástavba je vyrobena z materiálu GFK (sklolaminát) a díky tomu má nádrž nižší hmotnost oproti ocelovým nádržím. Traktorový nosič Claas Xerion ST řady 4000 disponuje tzv. „psím chodem“ čímž se sníží utužení půdy při přejezdu pozemku, jelikož každé kolo má vlastní stopu. Nástavba pro traktorový nosič Claas Xerion ST řady 4000 obsahuje hydraulicky ovládané sací rameno s čerpadlem umístěno vpředu před kabinou stroje, nádrž s objemem 16.000 litrů. Ke stroji je možné připojit díky traktorové tříbodové hydraulice různé zapravovače (hadicový, diskový, radličkový). Ovládání stroje je pomocí programovatelného joysticku.

Nástavbová cisterna pro Claas Xerion ST
Nástavbová červená cisterna ze strány
Zelená nástavbová cisterna na poli
Traktor s nástavbovou cisternou zepředu
Napojení nástavbové cisterny na traktor
Plnění nástavbové cisterny

Podívejte se na další sklízecí stroje