Kejdovače KOTTE

Kejdovače KOTTE

Společnost Kotte byla založena v roce 1967 v Německu a již od prvopočátku se věnuje pouze vývoji a výrobě kejdovací techniky. Kotte patří mezi lídry na tomto trhu.  Cílem společnosti je přinášet zákazníkům nová řešení v oblastni převozu a aplikace kejdy.

Jednoosé cisterny

Jednoosé cisterny

Jednoosé cisterny jsou ve výrobním programu společnosti Kotte od jejího založení. Pěčlivě navržená kombinace výkonu, efektivnosti a ochrany životního prostředí činí jednoosé cisterny Kotte nejprodávanějšími cisternami ve své třídě.

Tandemové cisterny

Tandemové cisterny

Ať už se jedná o rodinou farmu, velký zemědělský podnik, nebo poskytovatele zemědělských služeb všem nabízí společnost Kotte, díky velké možnosti individualizace tandemových cisteren, ideální řešení pro jejich požadavky.

Tridemové cisterny

Tridemové cisterny

Tridemové cisterny Kotte jsou určeny především profesionálům, kteří vyžadují co nejvyšší výkony při dopravě a aplikaci kejdy. Právě tyto cisterny kombinují výhody polních kejdovačů a cisteren určených pro dopravu kejdy na pole.

Cisterny s ''labutím krkem''

Cisterny s ''labutím krkem''

Cisterny s tzv. "labutím krkem'' jsou výhradně určeny pro traktory Claas Xerion. Všechny tyto cisterny jsou navrženy individuálně dle přání zákazníka.

Cisterny pro Claas Xerion ST

Cisterny pro Claas Xerion ST

Nároky na aplikaci kejdy jsou čím dál tím vyšší. Jednou z možností, jak zefektivnit aplikaci, je využít nastavbovou cisternu Kotte XST 16000 určenou speciálně pro vozy Claas Xerion ST.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler ubaldi veenhuis
             

© 2019, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑