Prodej zemědělské techniky

V nabídce zemědělské techniky máme kvalitní stroje evropských výrobců, které odpovídají požadavkům zemědělských podniků a farem v České a Slovenské republice. Snažíme se pro naše klienty nacházet sortiment, který se osvědčil v jiných zemích a u nás ještě není tolik známý. Vlajkovou značkou je ROPA, která momentálně tvoří nejvíce obchodů a zároveň to jsou největší stroje v nabídce. Mezi další přední značky patří pásové nahrabovače ROC, krmné vozy FARESIN a mulčovače SPEARHEAD.

 

Sklízecí stroje

Sklízecí stroje

Sklízecí stroje jsou nejsilnější skupinou v naší nabídce. Jsou zde obsazeny stroje značky ROPA pro sklizeň a nakládku cukrové řepy a také pro sklizeň brambor.  Velmi oblíbené pásové shrnovače ROC na shrnování píce, vojtěšky, jetelů a slámy. Vyhlášený specialista na sklizeň píce značka PÖTTINGER.  Legendární spolehlivost, jednoduchost a kvalita lisů od LELY WELGERA v neposlední řadě jsou to baličky TEMAK.

Krmné a míchací vozy

 

Vyplňte alternativní text

Od začátku fungování naší společnosti jsme se specializovali na sortiment krmných míchacích vozů. Výrobce FARESIN  je nejprodávanější v segmentu samojízdných krmných míchacích vozů.

Postřikovače a hnojení

Vyplňte alternativní text

V naší nabídce naleznete postřikovače světoznáme značky TECNOMA

Dalším zástupcem jsou stále více oblíbené postřikovače od českého výrobce AGRIO.

Mulčovače a příkopová ramena

Spearhead MultiCut

Rotorové mulčovače SPEARHEAD jsou vyráběny ve dvou typových řadách. Jsou použitelné jak pro mulčování luk, pastvin a zanedbaných pozemků, tak i k drcení strniště po kukuřici, slunečnici i obilovin.

Italské kladívkové mulčovače UBALDI se vyznačují především velice příznivým poměrem ceny a kvality.

Manipulační technika

Nakladače

V naší nabídce dále najdete kloubové nakladače THALER, které se svojí mnohostranností hodí do každé stáje.

Příprava půdy a setí

Příprava půdy a setí

V programu přípravy půdy a setí máme zařazeny 3 značky. PÖTTINGER, který vedle silného pícninářského programu významně posiluje i ve zpracování půdy a setí. Stroje od společnosti KÖCKERLING jsou známy svojí vysokou kvalitou a užitnou hodnotou. KONGSKILDE významný výrobce strojů na přípravu půdy a meziřádkové kypření.

Dopravní technika

Zemědělská dopravní technika

Náš sortiment dopravní techniky se skládá ze značek HAWE, která je známá širokou nabídkou sortimentu a hlavně velkoobjemovými nástavbami. V portoliu společnosti FLIEGL nalezneme nejen přívěsy, ale také vyhrnovací vozy, techniku pro zpracování kejdy a prostředky pro sklizňovou logistiku.

Příkopová ramena

Vyplňte alternativní text

Příkopová ramena SPEARHEAD jsou vyráběny ve mnoha řadách dle agregace na traktor. Mnohá zařízení je možné provozovat i s různými nakladači.

Kompostovací vozy

Vyplňte alternativní text Společnost Faresin je známá především díky výrobě krmných míchacích vozů a manipulátorů. Nyní můžeme v nabídce tohoto italského výrobce také nalézt míchací kompostovací vozy Biostar.

Štěpkovače a zatloukače kůlů

Štěpkovače a zatloukače kůlů

Nejdůležitější součástí výroby dřevní štěpky je bezpochyby efektivní a jisté plnění štěpkovače dřevem. Tím vynikají stroje dánské značky NHS.

Zatloukače kůlů PROTECH se vyznačují robustní a spolehlivou konstrukcí. Zatloukače lze používat v kombinaci s traktorem a to jak v zadním hydraulickém závěsu, ale i v čelní hydraulice. Je možné je agregovat i na různé nakladače a traktorbagry.

Zemědělské stroje - příslušenství

Zemědělské stroje - příslušenství

V příslušenství máme zařazenu značku SAUTER, která vyrábí čelní hydraulické závěsy a čelní vývodové hřídele pro traktory John Deere, New Holland, Case a Claas. Velmi účelové konstrukční řešení s jednoduchou a pohodlnou montáží, kterou zvládne i jediná osoba.

Halové systémy Agricultura modular

Halové systémy Agricultura modular

Mobilní halové systémy AGRICULTURA modular nabízíme od šířky 4,5 m do 12 m. Délka jedné obloukové haly je zpravidla do 30 m. Pokud je požadavek na délku více jak 30 m, staví se samostatné haly za sebe. Obloukové haly jsou robustní konstrukce, s plachtou z polyethylenu, který je odolný vůči UV záření.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler ubaldi veenhuis
             

© 2019, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑