Prodej zemědělské techniky

V nabídce zemědělské techniky máme kvalitní stroje evropských výrobců, které odpovídají požadavkům zemědělských podniků a farem v České a Slovenské republice. Snažíme se pro naše klienty nacházet sortiment, který se osvědčil v jiných zemích a u nás ještě není tolik známý. Vlajkovou značkou je ROPA, která momentálně tvoří nejvíce obchodů a zároveň to jsou největší stroje v nabídce. Mezi další přední značky patří pásové nahrabovače ROC, krmné vozy FARESIN a mulčovače SPEARHEAD.

 

Sklízecí stroje

Sklízecí stroje

Sklízecí stroje jsou nejsilnější skupinou v naší nabídce. Jsou zde obsazeny stroje značky ROPA pro sklizeň a nakládku cukrové řepy a také pro sklizeň brambor.  Velmi oblíbené pásové shrnovače ROC na shrnování píce, vojtěšky, jetelů a slámy. Vyhlášený specialista na sklizeň píce značka PÖTTINGER.  Legendární spolehlivost, jednoduchost a kvalita lisů od LELY WELGERA v neposlední řadě jsou to baličky TEMAK.

Krmné a míchací vozy

 

Vyplňte alternativní text

Od začátku fungování naší společnosti jsme se specializovali na sortiment krmných míchacích vozů. V nabídce máme 2 italské specialisty na tyto stroje. FRASTO, značka, která je oblíbená díky taženým krmným míchacím vozům typu STORM. Další je FARESIN, který je nejprodávanější v segmentu samojízdných krmných míchacích vozů.

Postřikovače a hnojení

Vyplňte alternativní text

V naší nabídce naleznete postřikovače světoznáme značky TECNOMA

Dalším zástupcem jsou stále více oblíbené postřikovače od českého výrobce AGRIO.

Mulčovače

Spearhead MultiCut

Rotorové mulčovače SPEARHEAD jsou vyráběny ve dvou typových řadách. Jsou použitelné jak pro mulčování luk, pastvin a zanedbaných pozemků, tak i k drcení strniště po kukuřici, slunečnici i obilovin.

Italské kladívkové mulčovače UBALDI se vyznačují především velice příznivým poměrem ceny a kvality.

Manipulační technika

Nakladače

Manipulační tehnika je především zastoupena manipulátory italského výrobce FARESIN. V naší nabídce dále najdete kloubové nakladače THALER, které se svojí mnohostranností hodí do každé stáje.

Příprava půdy a setí

Příprava půdy a setí

V programu přípravy půdy a setí máme zařazeny 3 značky. PÖTTINGER, který vedle silného pícninářského programu významně posiluje i ve zpracování půdy a setí. Stroje od společnosti KÖCKERLING jsou známy svojí vysokou kvalitou a užitnou hodnotou. KONGSKILDE významný výrobce strojů na přípravu půdy a meziřádkové kypření.

Dopravní technika

Zemědělská dopravní technika

Náš sortiment dopravní techniky se skládá ze značek HAWE, která je známá širokou nabídkou sortimentu a hlavně velkoobjemovými nástavbami. V portoliu společnosti FLIEGL nalezneme nejen přívěsy, ale také vyhrnovací vozy, techniku pro zpracování kejdy a prostředky pro sklizňovou logistiku.

Příkopová ramena

Vyplňte alternativní text

Příkopová ramena SPEARHEAD jsou vyráběny ve mnoha řadách dle agregace na traktor. Mnohá zařízení je možné provozovat i s různými nakladači.

Firma TWOSE byla založena již v roce 1830 jako malá kovárna v Halbertonu. Její stroje jsou ve svých segmentech nejprodávanější v Anglii.

Kompostovací vozy

Vyplňte alternativní text Společnost Faresin je známá především díky výrobě krmných míchacích vozů a manipulátorů. Nyní můžeme v nabídce tohoto italského výrobce také nalézt míchací kompostovací vozy Biostar.

Štěpkovače a zatloukače kůlů

Štěpkovače a zatloukače kůlů

Nejdůležitější součástí výroby dřevní štěpky je bezpochyby efektivní a jisté plnění štěpkovače dřevem. Tím vynikají stroje dánské značky NHS.

Zatloukače kůlů PROTECH se vyznačují robustní a spolehlivou konstrukcí. Zatloukače lze používat v kombinaci s traktorem a to jak v zadním hydraulickém závěsu, ale i v čelní hydraulice. Je možné je agregovat i na různé nakladače a traktorbagry.

Zemědělské stroje - příslušenství

Zemědělské stroje - příslušenství

V příslušenství máme zařazenu značku SAUTER, která vyrábí čelní hydraulické závěsy a čelní vývodové hřídele pro traktory John Deere, New Holland, Case a Claas. Velmi účelové konstrukční řešení s jednoduchou a pohodlnou montáží, kterou zvládne i jediná osoba.

Halové systémy Agricultura modular

Halové systémy Agricultura modular

Mobilní halové systémy AGRICULTURA modular nabízíme od šířky 4,5 m do 12 m. Délka jedné obloukové haly je zpravidla do 30 m. Pokud je požadavek na délku více jak 30 m, staví se samostatné haly za sebe. Obloukové haly jsou robustní konstrukce, s plachtou z polyethylenu, který je odolný vůči UV záření.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler twose ubaldi
veenhuis            

© 2019, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑