Prodej zemědělské techniky

V nabídce zemědělské techniky máme kvalitní stroje evropských výrobců, které odpovídají požadavkům zemědělských podniků a farem v České a Slovenské republice. Snažíme se pro naše klienty nacházet sortiment, který se osvědčil v jiných zemích a u nás ještě není tolik známý. Vlajkovou značkou je ROPA, která momentálně tvoří nejvíce obchodů a zároveň to jsou největší stroje v nabídce.

Videoprezentace Dagros, s.r.o.

Sklízecí stroje

Sklízecí stroje

Sklízecí stroje jsou nejsilnější skupinou v naší nabídce. Jsou zde obsazeny stroje značky ROPA pro sklizeň a nakládku cukrové řepy a také pro sklizeň brambor. Kukuřičné adaptéry OLIMAC, které se používají i na slunečnici a je možné je agregovat na všechny běžně dostupné sklízecí mlátičky.  Velmi oblíbené pásové shrnovače ROC na shrnování píce, vojtěšky, jetelů a slámy. Vyhlášený specialista na sklizeň píce značka PÖTTINGER.  Legendární spolehlivost, jednoduchost a kvalita lisů od LELY WELGERA v neposlední řadě jsou to baličky TEMAK.

Mulčovače a příkopová ramena

Mulčovače a příkopová ramena

Významným sortimentem naší společnosti jsou mulčovače. Jedná se hlavně o plošné rotorové mulčovače SPEARHEAD, kterých je v ČR a SR díky jejich spolehlivosti prodáno několik stovek kusů. Kladívkové mulčovače jsme zvolili od firmy UBALDI, ty se vyznačují především velice příznivým poměrem ceny a kvality.

Příkopová ramena SPEARHEAD si našla mnoho svých příznivců hlavně díky robustní konstrukci, která se uplatňuje v extremních podmínkách. Doplňují je příkopová ramena TWOSE.

Postřikovače a hnojení

Postřikovače a hnojení

Specializujeme se na techniku kejdování. V nabídce máme holanskou značku VEENHUIS, která vyniká robustní konstrukcí kejdovačů a kvalitními hlavně diskovými aplikátory. Společnost KOTTE se věnuje pouze vývoji a výrobě kejdovací techniky a patří mezi lídry na tomto trhu.

V postřikovačích zastupujeme francouzskou značku TECNOMA a českou AGRIO.

Synonymem rozmetadel průmyslových hnojiv je dánská značka BOGBALLE.

Krmné a míchací vozy

Krmné a míchací vozy

Od začátku fungování naší společnosti jsme se specializovali na sortiment krmných míchacích vozů. V nabídce máme 2 italské specialisty na tyto stroje. FRASTO, značka, která je oblíbená díky taženým krmným míchacím vozům typu STORM. Další je FARESIN, který je nejprodávanější v segmentu samojízdných krmných míchacích vozů.

Příprava půdy a setí

Příprava půdy a setí

V programu přípravy půdy a setí máme zařazeny 3 značky. PÖTTINGER, který vedle silného pícninářského programu významně posiluje i ve zpracování půdy a setí. Stroje od společnosti KÖCKERLING jsou známy svojí vysokou kvalitou a užitnou hodnotou. KONGSKILDE významný výrobce strojů na přípravu půdy a meziřádkové kypření.

Dopravní technika

Zemědělská dopravní technika

Náš sortiment dopravní techniky se skládá ze značek HAWE, která je známá širokou nabídkou sortimentu a hlavně velkoobjemovými nástavbami. V portoliu společnosti FLIEGL nalezneme nejen přívěsy, ale také vyhrnovací vozy, techniku pro zpracování kejdy a prostředky pro sklizňovou logistiku.

Manipulační technika

Manipulační technika

Nakladače

Manipulační tehnika je především zastoupena manipulátory italského výrobce FARESIN. V naší nabídce dále najdete kloubové nakladače THALER, které se svojí mnohostranností hodí do každé stáje.

Štěpkovače a zatloukače kůlů

Štěpkovače a zatloukače kůlů

Nejdůležitější součástí výroby dřevní štěpky je bezpochyby efektivní a jisté plnění štěpkovače dřevem. Tím vynikají stroje dánské značky NHS.

Zatloukače kůlů PROTECH se vyznačují robustní a spolehlivou konstrukcí. Zatloukače lze používat v kombinaci s traktorem a to jak v zadním hydraulickém závěsu, ale i v čelní hydraulice. Je možné je agregovat i na různé nakladače a traktorbagry.

Zemědělské stroje - příslušenství

Zemědělské stroje - příslušenství

V příslušenství máme zařazenu značku SAUTER, která vyrábí čelní hydraulické závěsy a čelní vývodové hřídele pro traktory John Deere, New Holland, Case a Claas. Velmi účelové konstrukční řešení s jednoduchou a pohodlnou montáží, kterou zvládne i jediná osoba.

Halové systémy Agricultura modular

Halové systémy Agricultura modular

Mobilní halové systémy AGRICULTURA modular nabízíme od šířky 4,5 m do 12 m. Délka jedné obloukové haly je zpravidla do 30 m. Pokud je požadavek na délku více jak 30 m, staví se samostatné haly za sebe. Obloukové haly jsou robustní konstrukce, s plachtou z polyethylenu, který je odolný vůči UV záření.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Nabízené značky

agricultura bogballe FARESIN fliegl frasto kotte hawe
kockerling PROTECH lely NHS pottinger protech roc
ropa sauter spearhead tecnoma thaler twose ubaldi
veenhuis            

© 2018, DAGROS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑