Upravit stránku

Přednosti AiC Plus:

Analyzování a vyhodnocování porostu při práci

Snížení nákladů na postřik

Precizní zemědělství

Dlouhá životnost

Skenování, učení, jednání, učení

Podíváme-li se na rostlinu, abychom zjistili její potřeby a následně takové potřeby splnili, to není nic nového – zemědělci tak činí již od vynalezení zemědělství před více než 5000 lety. Nicméně počet kvalifikovaných lidí s takovými znalostmi se snižuje a pro ty, kteří takové schopnosti mají, je těžké (nebo dokonce nemožné) zůstat v pohotovosti celý den – a v tento okamžik přichází ke slovu systém AiCPlus (vyslovuje se jako „I See Plus – já vidím přidanou hodnotou“)

 

Kamerový systém s umělou inteligencí

AiCPlus, kde AI znamená umělou inteligenci (Artificial Inteligence), je prvním kamerovým systémem společnosti Agrifac s integrovanou umělou inteligencí, který interpretuje viditelné skutečnosti, stejně jako zemědělci. Nejen inženýři vyvíjejí různé algoritmy v systému AiCPlus – jsou to také vyškoleni zemědělci, kteří zajišťují, aby systém AiCPlus prováděl stejná rozhodnutí jako zemědělec.

Inteligentní kamery AiCPlus jsou namontovány přímo na rameno a systém přímo zpracovává a analyzuje plodiny. Bez potřeby časově náročného zpracování offline lze požadovaná množství aplikovat přímo pomocí programu DynamicDosePlus.