Upravit stránku

Přednosti modelu Condor Endurance II:

Nejstabilnější postřikovač na světě

Velká denní výkonnost

Všechny výhody modelu Condor

Intuitivní ovládání v příjemném prostředí

Extrémní výkon, delší pracovní nasazení, vyšší kapacita

Extrémní výkon, delší pracovní nasazení, vyšší kapacita. Vytrvalost je schopnost udržet vysoké pracovní nasazení po dlouhou dobu. Condor Endurance (v překladu: vytrvalost) má z tohoto důvodu odvozen svůj název. Spolehlivý, vysoce kvalitní samojízdný postřikovač s dlouhou životností, jedinečným podvozkem StabiloPlus, nádrží o objemu 8 000 litrů a pracovním záběrem až 55 metrů. Nyní může postřikovač nově dosáhnout až rychlosti 40 km/h.

Koncept

Condor Endurance II byl také vyvinut podle konceptu 4E pro pěstitele. Výsledkem je snadno ovladatelný, vysoce kvalitní postřikovač, který se pohodlně obsluhuje, snadno
udržuje a má nízké provozní náklady. Postřikovač je rozdělen do několika logicky uspořádaných zón. Nádrže na naftu a AdBlue jsou umístěny na straně stroje a jsou lehce přístupné. Stejně tak přívod na čistou vodu do hlavní nádrže. Vše je na jednom místě. Hlavní nádrž na vodu je umístěna uprostřed stroje. Systém čerpadel a elektronika jsou umístěny vzadu, kde jsou lépe dostupné pro snadnou údržbu. Vše je uspořádáno
tak, abyste při práci a údržbě mohli pracovat čistě a bezpečně. Kabelové svazky a rozvod kapaliny jsou na opačných stranách stroje, aby se zabránilo možnosti vzniku zkratů. LED osvětlení umožňuje vidět do dálky i při vysoké pracovní rychlosti.

Intuitivní

Condor Endurance II je vybaven novým systémem ovládání EcoTronicPlus II. Tento systém má zcela novou, plně integrovanou loketní opěrku a joystick pro snadné ovládání a vyšší produktivitu. Vše bylo vyvinuto speciálně pro samojízdné postřikovače tak, aby obsluze co nejvíce usnadnilo práci. Díky tomu je ovládání ergonomické a velmi snadno se používá. V kabině nalezneme pouze jeden displej, který slouží pro ovládání stroje i pro GPS. Největší výhodou jedné obrazovky v kabině stroje je vyšší uživatelská přívětivost. Tato obrazovka se nepoužívá pouze k ovládání stroje, ale také pro GPS a jízdu po silnici. Na obrazovce se zobrazují pouze data a informace, která jsou pro danou práci relevantní. Důraz je kladen na pole a přesnou aplikační dávku. Obsluha stroje má nejlepší možný výhled, bez rušení.

GreenFlowPlus

Unikátní a chytrá řešení jsou nezbytná při vývoji vysoce kvalitních postřikovačů. Osvědčený a vylepšený systém postřiku GreenFlowPlus s elektropneumatickým regulátorem je ještě kompaktnější, čímž se snižuje množství zbytkové kapaliny. GreenFlowPlus zaručuje přesný postřikový obrazec, méně údržby, rychlejší a snadnější čištění, vyšší kapacitu a účinnost. Condor Endurance II má samostatnou plnicí stanici s odstředivým čerpadlem a  přimíchávací jednotkou umístěnou na boku pro rychlé a snadné míchání.

Menší poškození plodin a půdy

Rozchod kol pro nový Condor Endurance II se pohybuje od 190 do 460 cm. Standardní světlá výška u všech modelů je 125 cm. Spolu s vyšší světlou výškou 140 cm nový
Condor Endurance II je ještě univerzálnější. Vyšší světlá výška je výsledkem nové vylepšené konstrukce podvozku, která umožňuje použití pneumatik o průměru až 230 cm. Výsledkem je zvýšení styčné plochy pneumatiky a snížení tlaku na půdu. Tlak na půdu u Condor Endurance II je podstatně nižší než u jiných srovnatelných postřikovačů na trhu.

EcoTronicPlus II


Celá koncepce ovládání EcoTronicPlus se skládá z loketní opěrky s tlačítky, touchpadu, numerické klávesnice a joysticku. Celá palubní deska je nyní také plně navržena
a integrována v obrazovce. Ještě snadnější použití, vše v dosahu a možnost rychleji zobrazit a upravit nastavení.

  • V opěrce rukou v oblouku jsou integrována tlačítka, jimiž se spouští všechny funkce postřikovače, jízda, ovládání schůdků a aktivace parkovací brzdy. Na poli jsou tyto
    ovládací prvky používány k přípravě všech systémů postřiku.
  • V joysticku jsou integrovány všechny funkce, které jsou potřeba při postřiku a silniční dopravě. Postřikování, vyvážení rampy, geometrie a tempomat se aktivují joystickem.  Pohybem joysticku dopředu se zvyšuje rychlost, pohybem směrem vzad se rychlost snižuje. Již není nutné posouvat rukojeť, což danou operaci usnadňuje a zpřesňuje.
  • Pomocí touchpadu lze přiblížit a oddálit zobrazení a procházet různé obrazovky.
  • Pomocí numerické klávesnice lze okamžitě zobrazit základní funkce na obrazovce a zadat správnou hodnotu nebo použít ovládací kolečko k nalezení správného nastavení. Numerická klávesnice rozpozná ruce při jejich přiblížení a možnosti, které lze vybrat na obrazovce.
  • K dispozici jsou také 4 tlačítka, která si pamatují nejčastěji nastavované hodnoty u dané volby. 
  • EcoTronicPlus je stále dotyková obrazovka, avšak ovládací prvky jsou nyní plně integrovány do loketní opěrky. Obrazovka je umístěna tak, abyste měli optimální pohled na práci i na obrazovku, aniž byste opustili stanoviště řidiče.

Standardní technologie postřikovačů Condor


Postřikové technologie Agrifac