Upravit stránku

Přednosti modelu Condor ClearancePlus:

Možnost ošetřit strmější svahy než kdykoliv předtím

Dokonale stabilní stroj za každé situace

Rychle nastavení a přizpůsobení danému terénu

Vysoká bezpečnost řidiče

  • POPIS
    U Condor MountainMasterPlus lze pomocí nezávislých hydraulických válců ovládat zvlášť výšku každé strany postřikovače, což umožňuje vyrovnávat stroj do horizontální pozice na svazích do maximálního sklonu 20%.
  • VIDEO

Optimální stabilita stroje a maximální pohodlí

Condor MountainMasterPlus má podvozek StabiloPlus srovnatelný s Condor ClearancePlus, u kterého světlá výška může být nastavena plynule mezi 130 cm a 200 cm. U Condor MountainMasterPlus lze pomocí nezávislých hydraulických válců ovládat zvlášť výšku každé strany postřikovače, což umožňuje vyrovnávat stroj do horizontální pozice na svazích do maximálního sklonu 20%. Tímto způsobem může stroj jezdit bezpečně a pohodlně na strmějších svazích. V závislosti na sklonu lze provést korekci světlé výšky v rozmezí 130 cm a 200 cm. Vzhledem k vyrovnání je hmotnost rozdělena rovnoměrně na všechna kola, což zvyšuje přilnavost a trakci.

Široký a stabilní

S plynule nastavitelným rozchodem od 190 cm do 265 cm nebo od 225 cm do 300 cm systém MountainMasterPlus zajišťuje stabilitu stroje v kopcovitých terénech. Pro přepravu po silnici můžete snadno snížit podvozek StabiloPlus a tak si zajistit bezpečnější jízdu z pole na pole s nízkým těžištěm a normální výškou stroje!


Tradiční postřikovač

Plodiny rostou směrem nahoru. Na plochých nebo mírně šikmých pozemcích postřik vysokých plodin není problém. To proto, že postřikovač stojí mezi řádky souběžně s plodinou, a tím nepoškodí úrodu. V kopcovitých oblastech tato skutečnost vede k poškození porostu, jelikož postřikovače stojí rovnoběžně s povrchem a nikoli s plodinami.

Condor MountainMasterPlus

Pro ještě lepší ochranu plodin firma Agrifac vyvinula Condor MountainMasterPlus. Zde je rovněž použit osvědčený podvozek StabiloPlus, který má tu unikátní schopnost, že může postřikovač vyrovnat na svazích do horizontální polohy.